11! Ez a csapat létszáma.

Szerződés: Határozott időre.

Terület: Szabolcs megye

A Sandoz, a Novartis divíziója, a generikus gyógyszerek és biohasonlók globális vezetője. Célunk, hogy a betegek számára úttörő szerepet játsszunk a hozzáférésben azáltal, hogy olyan új, megfizethető megközelítéseket fejlesztünk és forgalmazunk, amelyek kielégítetlen orvosi szükségletekre irányulnak. Célunk, hogy a világ vezető és legértékesebb generikus gyógyszergyártó vállalatává váljunk. Kiváló minőségű gyógyszerekből álló, minden főbb terápiás területet lefedő széles portfóliónk 2019-ben 9,7 milliárd USD árbevételt ért el.

Legfontosabb feladatok:
A feladatok magában foglalják, de nem kizárólag:

  • A saját, földrajzilag meghatározott területén a kitűzött eladási, aktivitási és egyéb teljesítménycélok elérése magas szintű vevőkapcsolatok kiépítésén, fenntartásán, fejlesztésén keresztül.
  • A tervben előre meghatározott - az ügyfelek látogatását érintő 1/3 területi aktivitási paraméterek elérése (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság).
  • Meghatározott Sandoz termékek promócionálása a marketing és értékesítési terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően.
  • Szakszerű tevékenységével biztosítja a Sandoz Rx termékek gyógyszertári elérhetőségét, versenyelőnyét a piacon a cég által biztosított programon keresztül.
  • Kiemelkedő tudás megszerzése és fenntartása, valamint a megszerzett elméleti tudás gyakorlati alkalmazása a kulcsfontosságú Sandoz termékekre vonatkozó technikai információkat (termék
  • és kapcsolódó terápiás területek), termékstratégiákat, pozicionálásukat, a hozzájuk tartozó kulcsüzeneteket, értékesítési és marketingprogramokat és eladástechnikai ismereteket illetően.
  • Rendszeres adminisztratív teendők ellátása, különös tekintettel az orvosszakmai eszközök, minták, demonstrációs eszközök nyilvántartására.
  • A Sandoz termékekkel kapcsolatok adverz események jelentésére, a havi költségelszámolás pontos, időben történő elkészítésére és a látogatásokkal kapcsolatos adatok napi lejelentésére az alkalmazott rendszeren keresztül.

Commitment to Diversity & Inclusion:

  • Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve._

Minimum requirements

Amit magaddal hozol a munkára:

  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat.
  • Magyar nyelvtudás.
  • Egészségügyi főiskolai végzettség.
  • Pharma tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Ügyfélkapcsolatok kezelése összetett környezetben, az összes partner igényeinek megértése.
    Vonzó készségek:

  • Angol nyelvtudás

  • Kardiológia és Diabetológia területi tudás
    Miért a Sandoz?

500 millió beteghez jutottak el a Sandoz generikus és biohasonló gyógyszerek 2020-ban. Mindez büszkeséggel tölt el bennünket, bár tudjuk, hogy többet is tehetünk, hogy úttörő módon segítsük a gyógyszerekhez való hozzáférést az egész világon.

Hogyan fogjuk ezt elérni? Hiszünk abban, hogy az orvostudomány és a digitális fejlődés találkozásánál újabb felismerések, friss szemléletmód és úttörő megoldások találhatók. Hiszünk abban, hogy a sokszínű, méltányos és befogadó környezet új munkamódszerekre inspirál.

Meggyőződésünk, hogy a bennünk rejlő lehetőségek egy feddhetetlen, a kíváncsiság és rugalmasság által áthatott, felhatalmazó kultúrában teljesedhetnek ki igazán. Hiszünk benne, hogy együttműködésben, a világ legkeményebb egészségügyi kihívásainak kíméletlen és céltudatos legyőzésével újraalkothatjuk a lehetséges fogalmát. Hiszünk ebben, hiszen az élet legnagyobb kockázata, ha soha nem próbálkozunk.

Képzeld el, hogy Te mit tehetnél ezért a Sandoznál!

Elkötelezettség a sokféleség és a befogadás iránt
A Novartis csoport elkötelezett amellett, hogy kiemelkedő, befogadó munkakörnyezetet és sokrétű csapatképviselőket hozzon létre az általunk szolgált betegek és közösségek számára.

Csatlakozz a Novartis hálózatunkhoz:
Mi a Sandoz vagyunk, egy Novartis részleg. Csatlakozz hozzánk és segíts újragondolni a gyógyszereket.

Division

SANDOZ

Business Unit

COMMERCIAL OPS EUROPE SZ

Country

Hungary

Work Location

Budapest

Company/Legal Entity

SDZ HUN

Functional Area

Sales

Job Type

Full Time

Employment Type

Temporary

Shift Work

No

Early Talent

Yes