Munkakör leírása:
Esztergomi partnerünkhöz, a Tyco Electronics Kft-hez keresünk

Elektromos karbantartó kollégákat.
A cég műanyag kapcsolókat, csatlakozókat gyárt leginkább az autóipar számára.

Amit elvárunk:

  • épület üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • több műszakos munkarend vállalása, (2+2)
  • jó kommunikációs készség,
  • Épületvillanyszerelői végzettség,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • Proaktív munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Villamos alállomás kezelői végzettség,
  • Alapfokú angol nyelvismeret.

Amit nyújtunk:

  • Havi bónusz, 13. havi bér
  • Céges buszjáratok Esztergom 40km-es körzetéből
  • Meleg étkezési lehetőség a gyár színvonalas éttermében, napi 250Ft-ért
  • Tiszta, kultúrált munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet vagy keresse kollégánkat a +3630/411-6852es telefonszámon

A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezik, adatai a Kelly adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vegye figyelembe, hogy regisztrációjával hozzájárul az Adatvédelmi szabályzatban foglaltakhoz.

Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget így jelentkezése elbírálásakor csak és kizárólag az Ön kvalifikációi számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja az Ön neme, vallása, világnézete, hovatartozása, kora, szexuális beállítottsága, valamint nem tekintjük hátránynak, ha Ön megváltozott munkaképességű, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.