Twoje zadania:

  • Pomoc w poszukiwaniu i wprowadzaniu optymalizacji oraz usprawnień we wszystkich działach Arvato,
  • Współpraca ze specjalistami zespołu RPA w zakresie realizowanych projektów automatyzacji,
  • Nauka technologii RPA (UiPath) oraz Power Automate i Power Apps,
  • Poznanie złożoności systemów i struktury klientów wewnętrznych Arvato.

Nasze oczekiwania:

  • Otwartość, proaktywność i silna motywacja do nauki,
  • Chęć do szukania optymalizacji i usprawnień procesów,
  • Dociekliwość, umiejętność analitycznego myślenia i budowania logicznych ścieżek zdarzeń,
  • Zainteresowane technologią i narzędziami do automatyzacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację (min. B2),
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami RPA (np. UiPath) oraz Power Automate i Power Apss,
  • Znajomość procesów logistycznych i podstawowych systemu SAP w obszarze logistyki.

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę o pracę,
  • Ofertę dalszej współpracy na stanowisku Junior RPA Developer po ukończeniu stażu
  • Szkolenie obejmujące całość środowiska UiPath. Power Automate i Power Apps,
  • Kurs programowania, testowania i nadzoru pracy robotów,
  • Wsparcie doświadczonych developerów,
  • Uczestnictwo w realizowanych projektach automatyzacji, mających wpływ na działanie Arvato,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Arvato Supply Chain Solutions jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato Supply Chain Solutions łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Country: Poland

State/Region: Wielkopolskie

City:Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 230741