Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok:

  • Számítunk rád abban, hogy stratégiai irányvonalak kialakításához szükséges gazdasági szcenáriókat előkészíted.
  • A projekteket eredményességét elemzed. Kalkulációiddal alátámasztod a megtérülést, javaslatot teszel az eredmények javítására.
  • Biztosítod vállalatunk éves és havi terveinek megbízható és transzparens elkészítését, figyelembe véve a projekt várható hatásait. Majd a megvalósulás során havi ellenőrzéseket végzel, ezzel is garantálva az eredmények megbízhatóságát.
  • Heti, havi és éves előrejelzéseiddel segíted a társosztályokat, amennyiben a tervektől jelentős eltérést tapasztalsz javaslatot teszel a korrigálásra, az eredményesség javítására.
  • Részt veszel a nemzeti és nemzetközi projektértekezleteken és a működési folyamat kialakításában aktív szerepet vállalsz.
  • Biztosítod a döntések előkészítéséhez szükséges gazdasági modellek és számítások elvégzését.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel.
  • 3-5 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalatod van.
  • Középfokú aktív angol nyelvtudásod van.
  • Magabiztos felhasználói szinten kezeled a számítógépet (Word, Power Point), az Excel pedig a legjobb barátod.
  • Csapatvezetésben és motiválásban már van tapasztalatod.
  • Kiváló a kommunikációs és szervezőképességed.
  • Munkádat elhivatottan, felelőségteljesen végzed, döntésképes vagy.
  • Eredményorientált vagy, célod, hogy a legmegbízhatóbb adatokat szolgáltasd a valós, minőségi eredmények elérése érdekében.

Előnyök:

  • Beruházás megtérülési kontrolling jártasságod van.
  • Kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel.
  • Francia nyelvtudásod van.

Juttatások:

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Akár 3 nap home office lehetőség
  • Vállalati laptop és mobiltelefon

**Jelentkezem