Data Steward

Arvato-Wroclaw, Polônia

Jako Data Steward będziesz odpowiedzialny za przeprowadzenie organizacji przez proces wdrożenia Data Governance. Twoim zadaniem będzie ponadto zarządzanie danymi i procesem ich udostępniania, używanymi we wszystkich działach Arvato SCS w Polsce. Jeżeli interesującym wyzwaniem jest dla Ciebie tworzenie i udoskonalanie procedur oraz kształtowanie od podstaw nowego obszaru w organizacji, zaaplikuj - spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Zadania:

  • Aktualizowanie i komunikowanie standardów zarządzania danymi,
  • Zapewnienie spójnego rozumienia definicji danych,
  • Utrzymywanie słownika pojęć biznesowych,
  • Opracowywanie z właścicielami danych nowych wskaźników oraz opieka nad już istniejącymi,
  • Zapewnienie wraz z Działem IT odpowiedniego poziomu jakości danych, między innymi po przez analizę i identyfikację błędów w danych,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących obszaru Data Governance.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze Data Governance,
  • Znajomość zagadnienia zarządzania danymi,
  • Znajomość rynku i rozwiązań Data Governance, a także dostawców i trendów w tym obszarze,
  • umiejętność współpracy ze specjalistami z różnych działów organizacji,
  • otwartość i proaktywność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

Mile widziane:

  • Znajomość procesów logistycznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Udział w projektach mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji,
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Branżowe platformy e-learningowe,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Arvato Supply Chain Solutions jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato Supply Chain Solutions łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Country: Poland

State/Region: Wielkopolskie

City:Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 237328