Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w zarządzaniu projektami i odpowiedzialność za wdrażanie interfejsów EDI (Electronic Data Interchange),
  • Wspieranie wdrożeń elektronicznych interfejsów we współpracy z wewnętrznym działem IT, kierownictwem klienta oraz osobami odpowiedzialnymi za kontakty techniczne naszych klientów.
  • Współpraca w środowisku zwinnych, krajowych i międzynarodowych zespołów projektowych w celu połączenia systemów IT Arvato Supply Chain Solutions z systemami klientów.
  • Odpowiedzialność za wsparcie analizy, projektowania i wdrażania interfejsów w środowisku EAI/EDI.
  • Samodzielne planowanie, wdrażanie i kontrola zmian interfejsów w krajowych i międzynarodowych projektach.
  • Wykorzystywanie najnowszych metod interfejsowych i budowanie rozwiązań usług integracyjnych w oparciu o różne technologie middleware.

Nasze wymagania:

  • Otwartość, proaktywność i silna motywacja do nauki,
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • Dociekliwość, umiejętność analitycznego myślenia i budowania logicznych ścieżek zdarzeń,
  • Otwartość na współpracę w międzynarodowym zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z plikami XLS, CSV, JSON, XML, EDIFACT, IDoc,
  • Doświadczenie związane z integracją systemów i elektroniczną wymianą danych (EAI/EDI),
  • Znajomość procesów logistycznych i podstawowej wiedzy w zakresie działania/użytkowania systemu SAP w obszarze logistyki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • Udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Arvato Supply Chain Solutions jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato Supply Chain Solutions łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Country: Poland

State/Region: Wielkopolskie

City:Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 237336